יש פודקאסטים להורים ויש את אבוקאסט (-:
אָבּוּק (רועי אוחנה) מארח אנשים מעניינים בפודקאסט על הורות, הומור וקריירה.
תכל'ס נהנים מזמן איכות בלי הילדים.

*לצפייה בפרקים ביוטיוב*


פרק 61 - "מלחמה של גיבורים" אָבּוּק עם הדסה בן ארי
אבּוּק נפגש עם הדסה בן ארי, יוצרת ועורכת תוכן, יוצרת הפרויקט "מלחמה של גיבורים" ואמא ל-7.
ישבנו לשיחה על הספר "מלחמה של גיבורים", לתקשר את המצב לילדים שלנו, יצירה בתקופת מלחמה, לפתח חוסן,"התמודדות עם שכול דרך נתינת משמעות", הסיפור הישראלי, להיות אמא ל-7,  וגם על "שאריות של ערב" ועל "6 בבוקר במשפחת בן ארי".

פרק 60 - אָבּוּק עם זוהר חרזי
אבּוּק נפגש עם זוהר חרזי, אמא בלי פילטרים, בלוגרית הורות ואמא של לואן.
ישבנו לשיחה על "להפוך להיות אמא", חרדות - כילדה וכאמא, "לדעת לשחרר", שומרים על זוגיות, להיות אח בכור, יחסים בין אחיות, להיות ילד רגיש וחסר ביטחון, "לראות את הילדים שלנו", להיות אמא ברשתות החברתיות וגם על "וולט מתעכב אמן!", "בובספוג לפני השינה" ו-"מפרידות חיבוקים".

פרק 59 - אָבּוּק עם עילי בוטנר 
אבּוּק נפגש עם עילי בוטנר, זמר, מלחין, מוזיקאי, מעבד מוזיקלי, פזמונאי, גיטריסט ישראלי והכי חשוב אבא ל-4.
ישבנו לשיחה על "משפחה" - להיות ילד להורים גרושים, להיות אח של מתמודד בתחום בריאות הנפש, יחסים בין אחים, "כתיבה ויצירה" - תרפיה, חשיפה, דרך להביע ביקורת, איך המשפחה מקבלת את השירים, איך בונים משפחה אחרי ילדות מורכבת וגם על "אבא מפנק רופאי שיניים" ו-"משחק איתן בפלייסטיישן".

פרק 58 - אָבּוּק עם עדי אולמנסקי 
אבּוּק נפגש עם עדי אולמנסקי, מפיקה מוזיקלית, כותבת, מלחינה, יוצרת וכמובן אמא של עומר
ישבנו לשיחה על אמא ראפרית, "אישה" בתחום "גברי", הורות בימי מלחמה, לבחור במוזיקה-להוכיח למשפחה, להיות אדם רגיש מאוד, "פחות טיפים בבקשה" וגם על "שששש", "הדרינק של דריה" ו-"הדרינק של עדי".

פרק 57 - אָבּוּק עם נוי אייזן 
אבּוּק נפגש עם נוי אייזן, זמרת, יוצרת ואמא של איימי.
ישבנו לשיחה על מוזיקה, להיות אמא ברשתות החברתיות, הורות במלחמה, "אבא נביא תקלות", עושים הסברה, קריירה והורות, "גונב זמנים", "גונבת דקות שינה", הומור וגם על "אוטו זבל" ו-"אמא בניו יורק".

פרק 56 - אָבּוּק עם אוהד ראוך 
אבּוּק נפגש עם אוהד ראוך, קופירייטר קריאייטיב, הבעלים של המגיפה הירוקה, זה שאחראי לטירוף הקראנץ' פיסטוק במדינה ואבא טרי מאוד.
ישבנו לשיחה על "אבא טרי- חודש של הורות", סיפור הלידה "עומדים במטרות!", להפוך להורים בזמן מלחמה, "לבחור-איזה אבא אתה רוצה להיות?", להיות אבא רגיש מאוד, 5 טיפים של אבּוּק לאבות טריים, "סיפורה של שלייה" וגם על "מיה קליפה" ו-"אזעקות זה חרא".

פרק 55 - אָבּוּק עם הדר ימין הלוי והדר בן מאיר
אבּוּק נפגש עם הדר ימין-הלוי, מדריכת הורים ומרצה בגישת אדלר, חוקרת אבהות וזוגיות בהורות אמא לשניים ובת הזוג של יוסי. ועם הדר בן מאיר, גב' פלפלת, מדריכת הורים, מרצה, יוצרת הפודקאסט "אל תשגעו לי את הפילים" ויזמית של מרכז מטפלות לכל המשפחה- בית פלפלת, נשואה ואמא ל-4 גמדים.
ישבנו לשיחה על "משפחה בחזית" - מה קורה לזוגיות ולהורות שלנו בזמן מלחמה, הפערים בין השטח לבית, תגובות רגשיות - ילדים והורים, "טראומה" - לשקוע או לצמוח?, "תחושת לבד", "ניתוק רגשי",  ילדים במלחמה, "מלחמה כהזדמנות" וגם על "יירוט עגבניות שרי" ו-"טרמפ לציפי שביט".

 

פרק 54 - אָבּוּק עם שגית וטל צברי 
אבּוּק נפגש עם שגית וטל צברי, "שיווק דפוק", "מבחן ההורים הגדול" וגם ההורים של יונתן ואלון.
ישבנו לשיחה על "משפחה במלחמה", מתקשרים מלחמה לילדים, יחסים בין אחים, להשתמש בהומור ובסיפור, תקשורת ויחסים במשפחה, התגובה של הילדים ל-"מבחן ההורים הגדול", לעבוד ביחד וגם על "מפברקת סיפורים", "מפברק וולט" ו-"פחד אלוהים דפיקות בדלת".

פרק 53 - אָבּוּק עם מירב גבע גרומר 
אבּוּק נפגש עם מירב גבע גרומר, קומיקאית, זמרת, "מדהימונת", פעילה חברתית ואמא ל-2.
ישבנו לשיחה על "להיות בעשייה בזמן מלחמה", לעבור מלחמה כשהבעל במילואים, להיות משפחה בזמנים מורכבים, לתקשר מלחמה לילדים שלנו, להיות אופטימים לגבי העתיד, "שינויים בהורות שלנו", נותנים לילדים לפרוק וגם על "מלחמת ביטויים" ו-"תקרית העץ בעזה".

פרק 52 - אָבּוּק עם יהונתן דורון 
אבּוּק נפגש עם יהונתן דורון, איש חינוך, מרצה, מוזיקאי וסופר (וגם האורח הראשון של הפודקאסט).
ישבנו לשיחה על חינוך קהילתי מול חינוך אישי, מפגשים עם משפחות בזמן מלחמה, "בלט מול קרטה", להיות אמיתי ולהביע רגשות בזמנים מורכבים, לתקשר "מלחמה" לילדים שלנו, "דרכון פורטוגלי", עשייה ויצירה בזמן המלחמה, "מותר גם לשקוע", "אבא ביידן" וגם על "אזעקה בהרדמות" ו-"כאבי שגרה".

פרק 51 - אָבּוּק עם רונה שגב ואיתי שטרית "הורים בגובה העיניים" 
אבּוּק נפגש עם רונה שגב ואיתי שטרית, יוצרי הפודקאסט "הורים בגובה העיניים" והורים ל-2.
ישבנו לשיחה על הורות בזמן מלחמה, הפודקאסט עם רבקה זאבי לכמן (המלכה), "לחגוג" יום הולדת במלחמה, לשתף את הילדים במצב, מנסים לתפקד בימים מורכבים, "הורים ברגרסיה", מה אנחנו מאחלים לעתיד וגם על "תחתונים בסופר", "גומי-לום" ו-"ברכה מיוחדת לחמאס".

פרק 50 - ספיישל "אחשלי" | אָבּוּק עם עוז אוחנה 
אבּוּק נפגש עם אח שלו, עוז אוחנה, איש ספורט ומערכות מידע ואבא ל-2.
ישבנו לשיחה על יחסים בין אחים, "חברים הכי טובים", ההורים שלנו ומה לקחנו מהם, הקשר עם הילדים שלנו, "משלימים פערים", כשאחות מצטרפת ל-2 אחים, הומור (הרבה הומור), ילדים רגישים, ילדות בצפת וגם על "חידון מילים היסטוריות" ו-"ילדים גונבים רגעים".

פרק 49 | אָבּוּק עם דניאל זילברשטיין 
אבּוּק נפגש עם  דניאל זילברשטיין, ערוץ הספורט, מרצה במכללת ספיר ואבא ל-2.
ישבנו לשיחה על אבא במשבר גיל הארבעים, לשמור על זוגיות בריאה, לדאוג לילדים ולהורים שלנו, להתמודד עם חוסר סבלנות בהורות, תקשורת עם הילדים שלנו, לחיות עם "סופר-וומן", טכנולוגיה והילדים שלנו, גבר מדבר על רגשות, הומור במשפחה וגם על "משחק מילים כושל" ו-"רומי פצצה מתקתקת".

פרק 48 | אָבּוּק עם רויטל פסקל אמר 
אבּוּק נפגש עם רויטל פסקל אמר, יוצרת תוכן, אמא ל-2.
ישבנו לשיחה על "אמא ברשתות חברתיות", יחסים והבדלים בין אחים, להיות יוצרת תוכן, ילדים עם אינטליגנציה רגשית, אמא ל"כוכבת רשת", להתמודד עם ביקורת ברשתות "אבות מול אמהות", הומור בהורות, תקשורת והבנה הורים- ילדים, לגדול "ילדה מורדת" וגם על "אבא זום-אין" ו-"תקרית אבטיח בבריכה".

פרק 47 | אָבּוּק עם דון לני גבאי 
אבּוּק נפגש עם דון לני גבאי, שחקנית, מנחה, מדבבת, יוצרת תוכן באינסטגרם ואמא של זוהר ורונה.
ישבנו לשיחה על הורות ברשתות החברתיות, "הומור-משחק-הורות", "שלום כיתה א", יחסים בין אחיות, עולם המשחק והדיבוב, הבדלים בגישה הורית, "הורים וספסלים" וגם על "משקית סדר וניקיון" ו-"אבא מזדקן".

פרק 46 | אָבּוּק עם רז שפירא 
אבּוּק נפגש עם רז שפירא, אחות מיון ילדים, אמא לאלה, דני ואריאל, נשואה לליאור.
ישבנו לשיחה על שילוב קריירה והורות, לתקשר רפואה ולהשפיע דרך אינסטגרם, התקפי חרדה-כאדם וכאמא, המלצות רפואיות ברשתות, הורים במיון וגם על "שם האם", "בועות סבון זה החיים" וגם "חופשה בלי אוויר".

פרק 45 | אָבּוּק עם גל תמרי
אבּוּק נפגש עם גל תמרי, אב, כותב, מרצה ומחבר הספר ״המסע לילד- סיפור פונדקאות״.
ישבנו לשיחה על הרצון להביא ילד לעולם, מסע הפונדקאות, להשפיע כאבא, תקשורת זוגית, הורות אותנטיות, כתיבה ככלי התמודדות, דוגמא אישית לילדים שלנו וגם על "טבלאות אקסל" ו-"אתגר קינדר".
 

פרק 44 | אָבּוּק עם אמא חוזרת לג'ינס 
אבּוּק נפגש עם אונור אוקשטיין ורונה אבן, מייסדות אמא חוזרת לג'ינס ואמהות.
ישבנו לשיחה על הקמת הקהילה, החיבור לקהל, לשים את אמא במרכז, "להרגיש טוב עם עצמך", הורים מנהלים עסק עצמאי, יחסים בין אחים, ילדים ומטלות הבית, "פרגון משפחתי", תקשורת בזוגיות וגם על "בוקר מפחיד לאבא" ועל "להפליל גרעפס".
 

פרק 43 | אָבּוּק עם תמיר זוהר 
אבּוּק נפגש עם תמיר זוהר, יזם ואיש שיווק, שותף-מייסד בסוכנות הקריאייטיב והאסטרטגיה "סולט אנד פפר", נשוי לפלג ואבא של אגם.
ישבנו לשיחה על הרצון להיות אבא, להיות הורים ראשונים בחבורה, להיות בכור פלוס נכד בכור, חווית לידה - גבר מול אישה, אבא אחרי לידה, שבוע באיכילוב, קריירה ואבהות, רשתות חברתיות וגם על "דקות 5 הולכים" ועל "מלצר מבולבל".

פרק 42 | אָבּוּק עם דנה גלבוע מוסקוביץ 
אבּוּק נפגש עם דנה גלבוע מוסקוביץ, מומחית לשיווק ברשתות החברתיות, יזמת, בלוגרית טיולים ואמא.
ישבנו לשיחה על התמודדות עם הפסקת הריון, חשיפת הסיפור האישי והשפעה דרך הרשתות החברתיות, שינוי קריירה, "לסדר אחרי אמא", להיות הורים בעידן הרשתות, ילדות ובתי ספר, יחסים עם אבא, להיות עצמאית, "להתכונן להיות הורים" וגם על "כאן נולדתי!" ועל "הופ בפול ווליום".
 

פרק 41 | אָבּוּק עם סיון וולפוביץ 
אָבּוּק נפגש עם סיון וולפוביץ, יזמית, מפיקה, אשת תוכן ואמא ל-3.
ישבנו לשיחה על המעבר מהעיר למושב, מחשבות על רילוקיישן, להפוך להיות אמא, דיכאון אחרי לידה, יוקר המחייה וצרכנות, "חופשות להורים עייפים", כלים להורים אחרי לידה, להיות ילדים בכורים, הפרדת כוחות, חלוקת כוחות בזוגיות וגם על "משפטים של פעם" ועל "שמות חיבה מוגזמים".
 

פרק 40 | אָבּוּק עם מעיין שריג 
אָבּוּק נפגש עם מעיין שריג, סמנכ״לית תקשורת "META-פייסבוק ישראל" ואמא של רומי.
ישבנו לשיחה על "להפוך להורים בגיל ארבעים", טיפולי פוריות, אתגרים בהורות, קריירה והורות - הפרדה מול שילוב, הורות ברשתות החברתיות, "סופר-בלה!", הלו"ז המוגזם של הילדים שלנו וגם על "התחלנו טעימות" ועל "מאמי, זה מקסים!".

פרק 39 | אָבּוּק עם אפרת אברמוב 
אָבּוּק נפגש עם אפרת אברמוב, קומיקאית, תסריטאית ואמא ל-2.
ישבנו לשיחה על להיות אמא של ריצות למרחקים קצרים, המתכון "לעשות בנות", יחסים בין אחים, כתיבה והומור, קריירה והורות, פוקר, לשמור על סבלנות מול הילדים וגם על "משחק טאצ' בלי טאצ'" ועל "דייט עם שואב אבק".
 

פרק 38 | אָבּוּק עם דנה ברסון 
אָבּוּק נפגש עם דנה ברסון, בלוגרית אמהות ,יוצרת תוכן, בעלת עסק עצמאי ואמא ל-3.
ישבנו לשיחה על התמודדות עם אובדן הריון וטיפולי פוריות, להיות אמא משפיעה ברשתות החברתיות, יחסים בין אחים, להיות הורים לתאומים, לתקשר הורות "אמיתית" וגם על "נוסחאות של אבות" ועל "חפץ מעבר מוזר".
 

פרק 37 | אָבּוּק עם הילה לי לוזון 
אָבּוּק נפגש עם הילה לי לוזון, מאמנת הורים, מלווה משפחות רגישות מאוד ואמא של אורי.
ישבנו לשיחה על HSP - להיות אדם רגיש מאוד, הילדים הרגישים שלנו, מודלינג לילדים שלנו, לגדול כילד רגיש מאוד, ביקורתיות כלפי הילדים וכלפי עצמנו וגם על שנ"צ בדובאי ועל "הכינו לי קפה מגעיל".
 

פרק 36 | אָבּוּק עם אלינור בר 
אָבּוּק נפגש עם אלינור בר, יוצרת, כותבת, במאית ואמא ל-2.
ישבנו לשיחה על כתיבה ויצירה, יחסים בין אחים, לתקשר אמת ביצירה, התגובות על "צמרות של אנשים", הילדים שלנו מפתחים אצלנו יצירתיות, תקשורת בבית, להיות הורים לילדים רגישים, להציג על כל הרגשות וגם על "ניסיתי לקצץ בסיפור לפני השינה" ועל "אמא מקריבה חולצה".
 

פרק 35 | אָבּוּק עם יעקב אסרף 
אָבּוּק נפגש עם יעקב אסרף, מוזיקאי, במאי, יוצר ואבא ל-8.
ישבנו לשיחה על "להיות אבא ל-8", להשתמש בכפתורי סוויץ' בהורות, הדרך מאיש חינוך לבמה, החיבור והעשייה עם חנן בן ארי, ליהנות מהמוזיקה,  גיל ההתבגרות, להיות בדרך עם הילדים שלנו וגם על "לך תסביר להם ביטויים" ועל "יצאתי להתאוורר בלידה הראשונה".

פרק 34 | אָבּוּק עם נעה פלד יעקבי 
אָבּוּק נפגש עם נעה פלד יעקבי, יועצת חינוכית, מנחת הורים, מחנכת למיניות וכמובן אמא ל-2.
ישבנו לשיחה על "לדבר הורות בגובה העיניים", שינוי כיוון בקורונה, השילוב בין "אמא"-"אשת מקצוע", להיות הורים בעידן הרשתות החברתיות, יחסים בין אחים, הצרכים שלנו מול הצרכים של הילדים וגם על "תעלומת הכפיות" ובונוס "נעה מנחה את הפרק לכמה דקות!".

פרק 33 | אָבּוּק עם רביטל ויטלזון יעקבס 
אָבּוּק נפגש עם רביטל ויטלזון יעקבס, סטאנדפיסטית, כותבת ואמא לחמישה (ומלכת העולם בערך).
ישבנו לשיחה על להיות אמא ל-5, להיות ילדה שונה, סטנדאפ והומור, כתיבה, "קואלציות בנות בבית", ביקורת מהקהל, "כמה חשוב לדבר הורות" וגם על "מאלתרים כיפה" ו-"עוגיות אפקט הפחד".

פרק 32 | אָבּוּק עם נגה ד׳אנג׳לי 
אָבּוּק נפגש עם נגה ד׳אנג׳לי, קומיקאית, סטנדאפיסטית, שחקנית ואמא ל-3.
ישבנו לשיחה על "להיות שוב אמא טרייה", אחיות בגיל ההתבגרות, לפתור בעיות לילדים שלנו, "לא עושים שיעורי בית!", הומור וסטנדאפ, ביקורת מהקהל וגם על "חלום באנגלית" ועל "הבאנו אוגרת הביתה".

פרק 31 | אָבּוּק עם משה אשכנזי 
אָבּוּק נפגש עם משה אשכנזי, שחקן, קומיקאי, סטנדאפיסט ואבא ל-3.
ישבנו לשיחה על בקרים עם הילדים, הבדל בין בנים לבנות, "השטתחויות", קריירה בעשר אצבעות, להיות דוגמא לילדים שלנו, להיות המצחיק במשפחה, טירוף בחדר לידה וגם על "דייט חביתה" ועל "טעות ביומהולדת".
 
 

פרק 30 | אָבּוּק עם נועה מנור 
אָבּוּק נפגש עם נועה מנור, סטנדאפיסטית, תסריטאית, שחקנית ואמא ל-2 בנים.
ישבנו לשיחה על יחסים בין אחים, להיות המצחיקה במשפחה, הומור ככלי להתמודדות, להיות הורים ב-2023, גבולות מול הילדים, להיות ילדה להורים גרושים וגם על "עמוס ספק הגלידה מאילת" וגם על "נו באמת אמא!".
 

פרק 29 | אָבּוּק עם יהונתן קינן 
אָבּוּק נפגש עם יהונתן קינן, מחבר ומאייר הספר "אבאבא", ראש אגף תוכן בחטיבת הדיגיטל של "כאן" ואבא ל-3.
ישבנו לשיחה על כתיבה ויצירה, התפקיד של אבא, הריון מהזווית של הגבר, להכין את הילדים שלנו לעתיד, שילוב של קריירה והורות, לגדול בבית הומוריסטי, זמן איכות עם הילדים וגם על "מהנדס לגו מוגזם" ועל "מאסטר שף ארוחות ערב לבנות".

פרק 28 | אָבּוּק עם הרב יובל אהלי 
אָבּוּק נפגש עם הרב יובל אהלי, איש חינוך ויוצר תוכן בעל הפודקאסט "רב עם שירצור", נשוי ליערה ואבא לעשהאל, איתי, תם ואורי.
ישבנו לשיחה על לקחת החלטה להיות "אבא", לנהל בית כשאבא הוא איש חינוך ואמא פסיכולוגית, להיות אבא לבת אחרי שלושה בנים, החיבור בין דת וחינוך, ללמוד להיות הורה, "פינת המרמור של יובל ורועי" וגם על "נביא תקלות" ועל "הפתעות בלילות".
 

פרק 27 | אָבּוּק עם לירית בלבן 
אָבּוּק נפגש עם לירית בלבן, שחקנית, קומיקאית, סטנדאפיסטית ואמא לשני בנים.
ישבנו לשיחה על בנים בגיל ההתבגרות, הומור, ההבדל בין תיאטרון לסטנדאפ, מערכת יחסים בין אחים, להעניק חופש בחירה לילדים וגם על יכולות משחק של אבא ועל פסיכולוגית חתולים.
 

פרק 26 | אָבּוּק עם שני מתוק 
אָבּוּק נפגש עם שני מתוק, דולה צלמת לידה ומדריכת הכנה ללידה או בקיצור ג׳אנקית של לידות, נשואה ליוגב ואמא למיקה ועומר.
ישבנו לשיחה על התמודדות עם תהליך הפריה חוץ גופית, גברים בחדר לידה, צילום ויצירה במהלך הלידה, המפגש עם משפחות אחרי הלידה וגם על "רומי חושבת יותר מדי קדימה" ועל "מדברים עם אמא על ביצית וזרע".

פרק 25 | אָבּוּק עם לירון חאיק מעוז 
אָבּוּק נפגש עם לירון חאיק מעוז, גרושה גאה, נשואה בשנית ומאושרת, כותבת הספר "גרושה בלי בושה" ואמא ל-2.
ישבנו לשיחה על "פירוק והרכבה" –פירוק משפחה והרכבה של אחת חדשה, איך עוברים גירושין עם ילד, מה צריך באמת בתהליך "הכנה ללידה", כתיבה ככלי להתמודדות, תקשורת בבית וגם על "נגיחה בעמוד" ועל "חלב לא מוקצף".

פרק 24 | אָבּוּק עם אסף מור יוסף 
אָבּוּק נפגש עם אסף מור יוסף, סטנדאפיסט, שחקן וכמובן אבא.
ישבנו לשיחה על הומור וסטנדאפ, לגדול בעיר צפת, השילוב בין הורות וקריירה, להיות אבא נוכח וגם על גני משחקים מפחידים ועל "איך יוצאים מסיטואציה בשירותים".

פרק 23 | אָבּוּק עם ניר מלבוגט 
אָבּוּק נפגש עם ניר מלבוגט, אבא ל-3, כותב סטנדאפ ותוכן, קופירייטר, מעביר סדנאות כתיבה וגם מנהל תפעול. ישבנו לשיחה על הומור וכתיבה, חינוך לערכים, בית דתי-חילוני, תקשורת עם הילדים שלנו, סבלנות והכלה וגם על "מקלחת זה מקלחת" ועל זוגיות עם כיור נקי.

פרק 22 | אָבּוּק עם הדר ימין-הלוי 
אָבּוּק נפגש עם הדר ימין-הלוי, מדריכת הורים, חוקרת יחסים, אבהות ואת הזוגיות שבהורות. אשתו של יוסי, אמא של גילי. ישבנו לשיחה על "מעברים בהורות", אבא-אמא אחרי הלידה, יחסים בין אחים, הדרך מתיאטרון להדרכת הורים, הומור ומשחקיות בהורות וגם על "שכחו אותי בהצגה" ועל הפגנות נגד אבא.

פרק 21 | אָבּוּק עם עדי ברזני 
אָבּוּק נפגש עם עדי ברזני, אשת קריאייטיב, מרצה אקדמית לפרסום בדיגיטל ובסושיאל, סמנכ״לית שיווק בחברת פינטק והכי חשוב נשואה לברקן ואמא של נגב ושיא.
ישבנו לשיחה על הורות חד מינית, כתיבה, פרסום, "שאלות ששואלים זוג אמהות", התמודדות עם משברים, הקשר המיוחד עם אבא, וגם על מסע הסברה במהלך קניית פפיונים ועל מגנט לסנדוויצ'ים.

פרק 20 | אָבּוּק עם שירלי טמיר 
אָבּוּק נפגש עם שירלי טמיר, בלוגרית הורות, מלמדת סדנאות כתיבה ואמא ל-2, גילי בן שבע וליבי בת שלוש.
ישבנו לשיחה על כתיבה, המושג "החלמת לידה", קבוצות וואטסאפ, החלוקה בין אמא לאבא וגם על "כמה פינות יש בעיגול" ועל פחד בנסיעה לטבריה.

פרק 19 | אָבּוּק עם טל חן 
אָבּוּק נפגש עם טל חן, אבא של נטע, עופר ורועי, נשוי לשירי, פרסומאי וסופר ילדים.
ישבנו לשיחה על התמודדות עם ביריונות, לראות את עצמנו בילדים שלנו, קשיים חברתיים, כתיבה, יצירה וגם על סופת חול בחדר שינה ועל סופר-מגבונים.

פרק 18 | אָבּוּק עם בת אל סאנאניס-מקייטן 
אָבּוּק נפגש עם בת אל סאנאניס-מקייטן, קומיקאית, אמא ל-2 ונשואה לאבירם (המלך)
ישבנו לשיחה על המעבר להיות הורים ל-2, הומור, שינוי קריירה, יחסים בין אחים וגם על "ילדה ראשונה VS ילדה שנייה" ועל פיפי שבורח.

פרק 17 | אָבּוּק עם דורין מנדל 
אָבּוּק נפגש עם דורין מנדל, שחקנית, קומיקאית, אמא טרייה ונשואה למשה.
ישבנו לשיחה על התמודדות עם מחלה, הרצון להיות אמא, הומור, יצירה וגם על "סיפור הלידה המורכב של השנה" ועצבים בטיפת חלב.

פרק 16 | מאחורי הסיפורים של אָבּוּק - מאמי 
על הטקסטים בספר אָבּוּק - הרעיון, ההשראה, איך הם נולדו, תהליך הכתיבה, בקיצור כל מה שאפשר לספר. בפרק הזה השיר – "מאמי", שיר אהבה קצת אחר, כזה שמדבר על שינוי, סטטוס משפחתי חדש והכל כמובן מתובל בהרבה הומור וקריצה.

פרק 15 | אָבּוּק עם רחלי שלו 
אָבּוּק נפגש עם רחלי שלו, "האמא עם הפסים", מאיירת, כותבת, יוצרת קומיקס, אשתו של בעז ואמא לחמישה וכלב.
ישבנו לשיחה על "לראות הורות בזווית אחרת", הומור, יצירה, דור העתיד וגם על תרופת הקסם של אבא וכאוס בגינה.

פרק 14 | אָבּוּק עם טל עזר יצחק 
אָבּוּק נפגש עם טל עזר יצחק, מפיקה, עורכת תוכן, נשואה ליובל ואמא של גילי.
ישבנו לשיחה על כתיבה, יצירה, ללמוד להיות הורים, מה אנחנו רוצים להעביר הלאה וגם על סוכריות חמוצות ו-"קנאק-הרדמה".

פרק 13 | אָבּוּק עם יובל "הגנן" גטרויר 
אָבּוּק נפגש עם יובל "הגנן" גטרויר, גנן בגן ילדים וסטנדאפיסט.
ישבנו לשיחה על "להיות גנן", גישה לילדים, יחסים עם ההורים, העשרה וגם על בקבוק מכושף וטאבון במסיבת סיום.

פרק 12 | אָבּוּק עם שירה אליצור 
אָבּוּק נפגש עם שירה אליצור- "שירצור", אשת קריאייטיב, מרצה ליצירתיות ואמא ל-2.
ישבנו לשיחה על יצירתיות בהורות, אמא "מגניבה" בעולם דתי, פרסום, גבולות וגם על הלו קיטי.

פרק 11 | אָבּוּק עם שי קופלוביץ 
אָבּוּק נפגש עם שי קופלוביץ, אב ל-6 בנים (לא טעות הקלדה), סמנכ"ל וגם זה שהופך את החיים וההורות בכלל לפוסטים.
ישבנו לשיחה על "להיות אבא ל-6 בנים", גבולות, כתיבה, חינוך לעצמאות, הומור וגם על התרסקות על הפנים ושעון מעורר ביוון.

פרק 10 | אָבּוּק עם לוסי אהריש 
אָבּוּק נפגש עם לוסי אהריש, עיתונאית, שחקנית, מגישת טלוויזיה ואמא של אדם.
ישבנו לשיחה על הסתגלות לגן, המילה "אבא", ההורים של היום, להיות ילד שונה, משפחות מעורבות וגם על קובית קרח תקועה.

פרק 9 | אָבּוּק עם קרן איתן 
אָבּוּק נפגש עם קרן איתן, יזמית ויוצרת תוכן ברשת, מובילת קהילת "שבט אמהות" ואמא ל-3.
ישבנו לשיחה על "אמא לתאומות", האתגרים בקריירה כעצמאי, רילוקיישן, התחלת ההורות, וגם על מדוזות ואיך זה לשכוח פלאפון בשדה תעופה.

פרק 8 | מאחורי הסיפורים של אָבּוּק - החזה הכי גדול שראיתי
על הטקסטים בספר אָבּוּק - הרעיון, ההשראה, איך הם נולדו, תהליך הכתיבה, בקיצור כל מה שאפשר לספר. בפרק הזה הסיפור – "החזה הכי גדול שראיתי", לפי הכותרת שלו, הסיפור אולי נשמע שטחי, גברי ושובניסטי אבל מתחת לפני השטח זהו סיפור שנוגע במשהו עמוק הרבה יותר.
 

פרק 7 | אָבּוּק עם יוסי גבני 
אָבּוּק נפגש עם יוסי גבני, סטנדאפיסט ואבא ל-2.
ישבנו לשיחה על "להיות אבא", הומור, יצירה, סטנדאפ, כאבים של גיל 40, ספסלים ויאללה מכבי

פרק 6 | אָבּוּק עם נועה הנדין
אָבּוּק נפגש עם נועה הראל הנדין, בלוגרית אימהות, מייסדת ובעלים של מותג הרשת ״חיים של אמא״, יוצרת תוכן, תסריטאית, שחקנית, מרצה ואמא ל-4 בנים שלא זוכרים להוריד את המים. ישבנו לשיחה על "להיות אמא לילד עם צרכים מיוחדים", הומור, בית של בנים מול בית של בנות, כתיבה וגם על חיים כהן ממאסטר-שף ועל גב תפוס ב"יוספטל"

פרק 5 | אָבּוּק עם יוסי טרבלוס
אָבּוּק נפגש עם יוסי טרבלוס, סטנדאפיסט ואבא ל-3 בנים.
ישבנו לשיחה על סטנדאפ, הומור, הורות, הייטק וגם על כתמי דם על ספה, נצנצים וישבנון

פרק 4 | אָבּוּק עם אבישג הלר
אָבּוּק נפגש עם אבישג הלר, יוצרת תוכן, בעלת עסק עצמאי לעיצובים בעבודת יד ואמא ל-3 בנות.
ישבנו לשיחה על הומור, בטחון עצמי, העצמה נשית, החיים כאושיית רשת ואפילו על זקנים בבריכה ופרצוף פוזל


פרק 3 | אָבּוּק עם "מאושרת"-דיקלה זריבי הראל
אָבּוּק נפגש עם דיקלה זריבי הראל "מאושרת", מאמנת להעלאת האושר בחיי היומיום ואמא ל-3. ישבנו לשיחה על "אושר" מול "חוסר אושר", הומור, הורות, משבר אחרי לידה, ומה ילד באמת צריך בשביל להיות מאושר. כן, גם איכשהו דיברנו על סושי ועל הדרקונים של משחקי הכס


פרק 2 | אָבּוּק עם לירון שטיינגרט
אָבּוּק נפגש עם הקומיקאי לירון שטיינגרט, כן זה עם סרטוני הרחוב המטורפים (-:
ישבנו לשיחה על הורות, הומור, בחירת קריירה, הציפיות מההורים, חזירי בר, טיול עששיות וחתולה בכרמלית


פרק 1 | אָבּוּק עם יהונתן דורון
אָבּוּק נפגש עם יהונתן דורון - איש חינוך, מוזיקאי, מרצה, סופר ועוד...
ישבנו לשיחה על חינוך,מה אנחנו לקחנו מההורים שלנו, מוזיקה, הומור, שלמה ארצי וכריך עם טונה